Armia Spejsona odrabia straty i zagra w półfinale!

Znamy już komplet półfinalistów V edycji HLD. Do Blokersów i Przedmieścia dołączyli STARSi oraz Armia Spejsona. Ci pierwsi w rewanżu ponownie okazali się lepsi od AKS-u i pewnie awansowali do najlepszej czwórki ligi, gdzie zmierzą się z Przedmieściem. Więcej emocji dostarczył pojedynek Bartkówki z Armią Spejsona. Beniaminek z Izdebek by awansować musiał odrobić dwu bramkową stratę z pierwszego meczu. Udało się to z nawiązką. Armia Spejsona po bardzo dobrym meczu pokonała Bartkowkę 6:2 i w półfinale zagra z Blokersami.

Play-off rewanże - wyniki

STARSi Dynów - AKS Lech Team Dynów 8:4
(2x Hadam, 2x M. Szczepański, 2x Chudzikiewicz, Mielniczek, Gierula - Kasprowicz, B. Domin, Kurdziel, Pantoł) - dwumecz 14:4 - awans do półfinału STARSi

Bartkówka - Armia Spejsona Izdebki 2:6
(Wnęk, Pudysz - 4x Kulig, Adamski, Gotfryd) - dwumecz 5:7 - awans do półfinału Armia Spejsona.