Cenna wygrana Olimpii. STARSi nowym liderem.

Olimpia, BIP Team i Blokersi drużyny te odniosły bardzo ważne zwycięstwa w III kolejce. Ci pierwsi po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonali Przedmieście, a zwycięską bramkę gracze z Dylągowej strzelili 45 sekund przed końcowym gwizdkiem. Dla Przedmieścia porażka oznacza spadek na ostatnie miejsce w tabeli. BIP Team pewnie rozprawił się z beniaminkiem z Nozdrzca. DlaBIP-ów była to pierwsza wygrana, natomiast dla Nozdrzca pierwsza porażka w tej edycji. Ozdobą meczu była przepiękna bramka Michała Łamasza. W końcu przełamali się Blokersi pokonując obrońcę tytułu - Drink Team. Świetne zawody rozegrał bramkarz Blokersów Łukasz Prokop. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą STARSi, Beniaminek tym razem rozstrzelał AKS Lech. Trzecią z rzędu wygraną zanotowali gracze z Dąbrówki Starzeńskiej. ZaSanie ograło BadBoysów i obok STARSów jest jedyną drużyną bez porażki. Pierwszą przegraną zaliczył Azbest Zabrama, który uległ Bartkówce. Na czele tabeli STARSi, którzy wyprzedzają ZaSanie lepszym bilansem bramek. Bez zwycięstwa pozostają Przedmieście oraz BadBoysi.

Wyniki III kolejki

ZaSanie Dąbrówka Starzeńska - BadBoys Dynów 6:3
(2x Wandas, 2x Mazur, T. Hadam, P. Hadam - 2x Kuś. Mnich)

Nozdrzec Team - BIP Team Dynów 4:8