Falstart obrońców tytułu. Kolejka niespodzianek!

Sypnęło niespodziankami w I kolejce HLD. W meczu otwarcia obrońca tytułu Drink Team gładko przegrał z BIP Teamem. Ci drudzy przełamali czarną serie meczów z Drinkami i wygrali z nimi po raz pierwszy w historii. Udany start zaliczyli beniaminkowie. Armia Spejsona ograła BadBoysów, a Dubiecko sensacyjnie pokonało STARS-ów. Niespodziewanie przegrało ZaSanie, które musiało uznać wyższość Przedmieścia. Wiele emocji dostarczył meczu AKS-u z Nozdrzcem. Nozdrzec prowadził już 4:0, ale ostatecznie przegrał 5:6. Falstart zaliczyli również Blokersi, którzy przegrali z Bartkówką. Wszystkie trzy drużyny, które w tamtym roku stały na podium poniosły porażki. Pokazuje to, że V edycja będzie niesamowicie wyrównana, a o końcowej kolejności może decydować punkt, ba! nawet bramka.

I kolejka HLD - wyniki

Drink Team Dynów - BIP Team Dynów 1:5
(Kijanka - 3x Serafin, J. Siry, Rebizak)

ZaSanie Dąbrówka Starzeńska - Przedmieście Dynów 5:7