I kolejka HLD - zapowiedź

Już w najbliższą niedzielę rozpoczniemy IV edycję Halowej Ligi Dynowa. W I kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Szlagierowo zapowiada się konfrontacja trzeciej drużyny poprzedniego sezonu BIP Teamu z beniaminkiem - Starsi Dynów, który dysponuje bardzo mocnym składem i z urzędu jest zaliczany do grona faworytów ligi. Beniaminek w swoich szeregach ma graczy którzy w tamtym roku stanowili o sile Drink Teamu i Przedmieścia czyli mistrza i wicemistrza. Przed nami również zawsze bardzo gorące derby Zasania. Ciekawie powinno być również w meczu AKS-u z Bartkówka czyli dwóch bardzo dobrych i solidnych zespołów. Mistrz poprzedniej edycji Drink Team zagra z drużyną Nozdrzec Team czyli drugim z beniaminków ligi. Faworytem spotkania wydają się być obrońcy tytułu, ale ekipa z Nozdrzca już w eliminacjach pokazała, że może namieszać w tej edycji. W pozostałych spotkaniach faworytami meczów są Blokersi i BadBoysi. Pierwsi z nich podejmą co prawda wicemistrza poprzedniej edycji Przedmieście, ale drużyna ta zagra w mocno odmienionym składzie. BadBoysi natomiast zagrają z Azbestem Zabrama, który przed tą edycją również przeszedł rewolucję kadrową. Jedno jest pewne. Emocji nie zabraknie!