III kolejka HLD - zapowiedź

W III kolejce dojdzie do bardzo ważnego pojedynku na dole tabeli. Przedmieście zagra z Olimpią. Drużyna, która przegra to spotkanie mocno skomplikuje sobie swoją sytuację w tabeli. Bardzo ważny i trudny mecz przed BIP Team. Aby odbić się od dnia BIPy potrzebują punktów w spotkaniu z rewelacyjnym beniaminkiem z Nozdrzca. Drugi z beniaminków ekipa STARS-ów podejmie AKS Lech i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Lider tabeli ZaSanie zmierzy się z ekipą BadBoysów. Czeka nas na pewno ciekawy pojedynek. Ciężko przewidzieć co stanie się w meczu Azbestu z Bartkówką. Azbest już dwukrotnie skazywany był na porażkę w meczach z BadBoysami i AKS-em i dwukrotnie sprawiał niespodziankę. Obrońca tytułu Drink Team zagra z Blokersami, którzy jak na razie zaliczyli słaby początek sezonu.