Nie ma już drużyn bez porażki!

II runda - II kolejka - podsumowanie

Nie ma już drużyn bez porażki w VI edycji HLD. Swoje mecze przegrali zarówno STARSi jak i BIP Team. Obrońcy tytułu dość nieoczekiwanie polegli z Bartkówką i nie wykorzystali szansy zapewnienia sobie awansu do półfinału. Bartkówka z kolei wygrała drugie spotkanie w grupie mistrzowskiej i na poważnie włączyła się do gry o czołową czwórkę. Szalony mecz rozegrali DUMNI z BIP Teamem. Jeszcze na 50 sekund przed końcem BIP Team prowadził 3:2. Ostatecznie lepsi okazali się gracze z Dubiecka, a bramkę na wagę trzech punktów strzelili 6 sekund! przed końcem spotkania. Podziałem punktów zakończyło się spotkanie AKS-u z ZaSaniem. Cenne trzy punkty do swojego konta dopisali Blokersi ogrywając LO. Tym samym beniaminek stracił szansę na awans do czołowej czwórki.
W grupie spadkowej w meczu o wszystko lepsze Przedmieście, które nadal zachowało szanse na utrzymanie. Z ligi na pewno spada ZSZ Technik. W meczu liderów tej grupy górą BadBoysi, którzy postawili duży krok w stronę utrzymania.

Grupa Spadkowa

Przedmieście Dynów - ZSZ Technik Dynów 9:3
(4x Karaś, 2x Potoczny, Pudysz, Warchoł, Kiełbasa - Kamiński, Nahacz, Cyran)

Armia Spejsona Izdebki - BadBoys Dynów 2:4