Nozdrzec ratuje remis w ostatniej sekundzie!

Wiele emocji w meczu na szczycie. W pojedynku Blokersów z BIP Teamem minimalnie lepsi okazali się Ci pierwsi. Przełamał się lider! Przedmieście po trzech meczach bez wygranej pokonało STARS-ów. Niesamowity przebieg miało spotkanie Bartkówki z Nozdrzcem. Mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów, a Nozdrzec wyrównującą bramkę strzelił sekundę przed końcem meczu! Trzecią wygraną z rzędu zanotowali BadBoysi i zapomnieli już chyba o słabym początku rozgrywek. Tym razem w pokonanym polu pozostawili ZaSanie. Po raz kolejny przegrali obrońcy tytułu. Tym razem lepszy od Drink Teamu okazał się beniaminek z Dubiecka. Drugi z beniaminków - Armia Spejsona rozbił AKS Lech Team. Na dnie tabeli nadal ZaSanie i Drink Team. Przewodzi Przedmieście przed Blokersami.

VIII kolejka HLD - wyniki

Przedmieście Dynów - STARSi Dynów 4:2
(2x R. Toczek, Potoczny, Kucab - P. Szczepański, Goleś)

Drink Team Dynów - Dubiecko Squad 4:5