Rekord BadBoysów. ZaSanie ostatnim półfinalistą!

Blokersi okazali się najlepszą drużyną Grupy Mistrzowskiej. W ostatniej kolejce wicemistrzowie poprzedniej edycji pokonali AKS Lech i w półfinale zmierzą się z ZaSaniem, które pokonało LO i dzięki zwycięstwu Bartkówki z DUMNYMI awansowało do półfinału z czwartego miejsca. Mecz Bartkówki z DUMNYMI miał niesamowity przebieg. Gracze z Dubiecka prowadzili już 4:1 i wydawało się, że już nie dadzą sobie wyrwać zwycięstwa oraz awansu do półfinału. Jednak ambitnie grająca Bartkówka odrobiła straty i wygrała to spotkanie ku uciesze zawodników z Dąbrówki. W ostatnim meczu Grupy Mistrzowskiej przełamali się STARSi i pokonali BIP Team. W półfinale obydwie ekipy ponownie zagrają ze sobą.
W Grupie Spadkowej niespodziewanej porażki z ZSZ Technik doznała Armia Spejsona i tym samym dołączyła do grona spadkowiczów. Utrzymanie zapewnili sobie BadBoysi którzy rozbili Przedmieście aż 19:4. Wynik ten to rekordowe zwycięstwo w historii HLD.

GRUPA Mistrzowska

LO Dynów - ZaSanie Dąbrówka Strz. 3:6
(2x J. Tworzydło, Front - 3x Daw. Ostafiński, 2x T. Hadam, Wandas)

DUMNI Dubiecko - Bartkówka 4:5