Słaby mecz obrońcy tytułu! ZaSanie pierwszym liderem.

Już w pierwszej kolejce HLD kibice nie mogli narzekać na nudę. Sypnęło niespodziankami, a w niektórych meczach o końcowycm wyniku decydowały sekundy. Rewelacyjnie start w HLD ropczęli beniaminkowie. Zarówno STARSi jak i Nozdrzec odnieśli okazałe zwycięstwa. STARSi w szlagierze I kolejki ograli BIP Team, natomiast beniaminek z Nozdrzca sensacyjnie pokonał obrońcę tytułu. Wiele emocji dostarczyły spotkania AKS-u z Bartkówką oraz Blokersów z Przedmieściem. W pierwszym ze spotkań spodziewaliśmy się wyrównanego meczu i taki był, a o końcowym zwycięstwie AKS-u przesądziła bramka zdobyta na 50 sekund przed końcem spotakania. Natomiast skazywani na pożarcie gracze Przedmieścia urwali punkty Blokersom zdobywając bramkę na wagę remisu 6 sekund przed końcem meczu. Punktami podzieliły się również Azbest Zabrama i BadBoysi. W derbach ZaSania jednostronne widowisko. Dąbrówka Starzeńska zdecydowanie górą!

I kolejka HLD - wyniki

Drink Team Dynów - Nozdrzec Team 3:7
(2x Grad, Mehmedovic - 2x Kiełbasa, 2x A. Potoczny 2x Kurzydło, D. Potoczny, )

Azbest Zabrama Dynów - BadBoys Dynów 4:4