VI kolejka HLD - zapowiedź

W szóstej kolejce HLD dojdzie do szlagierowego spotkania dwóch czołowych zespołów. Lider - STARSi podejmie ekipę ZaSania. STARSi jak na razie są jedyną drużyną, która nie straciła punktów. Gracze z Dąbrówki Starzeńskiej będą chcieli się przełamać bo w ostatnich dwóch meczach zdobyli tylko jeden punkt. Bardzo ważne spotkanie drużyn walczących o czołową ósemkę. Azbest Zabrama zmierzy się z drużyną z Nozdrzca. Ekipy te w tabeli dzieli tylko jeden punkt więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz. O przełamanie historycznej niemocy w starciach z Drink Teamem zagra BIP Team. Do tej pory ekipie BIPów jeszcze nigdy nie udało się pokonać trzykrotnych zwycięzców HLD. Bardzo ważny, a zarazem trudny mecz przed BadBoysami. Ekipa ta podejmie Blokersów, którzy po słabym stracie ostatnio notują same zwycięstwa. W innych spotkaniach Bartkówka zagra z Olimpią, a zamykające tabelę Przedmieście zmierzy się z AKS Lech.