VII kolejka HLD - zapowiedź

W VII kolejce spotkań dojdzie do dwóch bardzo ważnych spotkań drużyn walczących o czołową ósemkę. W bezpośrednich pojedynkach zmierzą się ze sobą Przedmieście z Azbestem oraz BIP Team z Olimpią. Gracze Przedmieścia chcąc jeszcze myśleć o fazie play-off muszą wygrać mecz z Azbestem. Azbest z kolei będzie chciał się odkuć po kompromitującej porażce z Nozdrzcem. Obydwie drużyny potrzebują punktów więc walka będzie toczyć się do ostatniej minuty meczu. Również punktów potrzebują Olimpia jak i BIP Team. Drużyny te chcąc uniknąć skomplikowania sobie sytuacji w tabeli muszą punktować w tym spotkaniu. Na górze tabeli ciekawe spotkanie pomiędzy AKS Lech, a Blokersami. Co ciekawe gracze AKS-u jeszcze nigdy nie pokonali Blokersów. O życie zagra zespół Bartkówki. Porażka w spotkaniu z ZaSaniem może mocno utrudnić tej drużynie drogę do fazy play-off. W pojedynku beniaminków ligi zdecydowanym faworytem jest niepokonana ekipa STARS-ów. Z kolei rozkręcający się z meczu na mecz obrońcy tytułu - Drink Team podejmą BadBoysów.