Armia rozbiła Przedmieście. Niespodziewana porażka ZaSania.

Za nami I kolejka i pierwsze emocje w VI edycji HLD. Bardzo dobry start zaliczyli obrońcy tytułu. STARSi pewnie ograli ekipę DUMNYCH. Prawdziwą kanonadę strzelecką urządzili sobie gracze z Izdebek w starciu z Przedmieściem. Armia Spejsona rozbiła swoich rywali strzelając aż 11 bramek. Cztery trafienia w tym starciu zaliczył Grzegorz Kiełbasa i już za tydzień może być pierwszym zawodnikiem w historii HLD, który będzie miał strzelonych 100 bramek (aktualnie 99 trafień). Mocno AKS-owi postawił się beniaminek - LO Dynów. Ostatecznie górą ci pierwsi. Niespodziankę sprawił ZSZ Technik, który niespodziewanie ograł faworyzowane ZaSanie. Wiele działo się w meczu Blokersów z Bartkówką. Wicemistrzowie V edycji prowadzili już 6:0 i wydawało się że jest już po meczu. Ambitnie grający gracze z Bartkówki nie poddali się jednak, strzelili 4 bramki i napędzili Blokersom strachu. Na zdobycie choćby punktu zabrakło już czasu. W starciu BIP Teamu z BadBoysami górą BIP-y.

Wyniki:

Grupa Biała

STARSi Dynów - DUMNI Dubiecko 5:2
(3x Mielniczek, 2x Chrapek - Kamiński, Sebzda)

Armia Spejsona Izdebki - Przedmieście Dynów 11:4
(4x Kiełbasa, 4x M. Turoń, 2x Łuc, Adamski - 2x Barański, 2x Warchoł)

AKS Lech Team Dynów - LO Dynów 5:4
(3x Domin, Kulon, Baran - 3x Spólnik, J. Tworzydło)

Grupa Niebieska

ZaSanie Dąbrówka Starzeńska - ZSZ Technik Dynów 1:4
(Dam. Ostafiński - Kamiński, Dam. Kucz, Cyran, Dom. Kucz)

Blokersi Dynów - Bartkówka 6:4