BIP Team i DUMNI gromią swoich rywali!

Za nami pierwsze mecze grupy mistrzowskiej i spadkowej. W grupie mistrzowskiej nadal bez porażki STARSi i BIP Team. Obydwie drużyny solidarnie wygrały swoje spotkania. STARSi pokonali ZaSanie, chociaż początek należał do graczy z Dąbrówki którzy prowadzili już 3:0. Ostatecznie jednak górą obrońcy tytułu. BIP Team z kolei nie dał szans beniaminkowi i rozbił LO aż dziewięcioma bramkami. Cenne trzy punkty zdobyła Bartkówka pokonując AKS Lech i włączyła się do walki o pierwszą czwórkę. Świetny mecz przeciwko Blokersom zagrali DUMNI. Ekipa z Dubiecka pewnie wygrała to spotkanie i złapała kontakt z drużynami walczącymi o pierwszą czwórkę.
W grupie spadkowej Armia Spejsona pewnie ograła beniaminka ZSZ Technik, a BadBoysi pokonali Przedmieście. Zarówno dla ZSZ jak i Przedmieście to druga porażka w grupie spadkowej. Sytuacja tych drużyn jest mocno nieciekawa.

II runda HLD - wyniki

GRUPA Spadkowa

Armia Spejsona Izdebki - ZSZ Technik 8:3
(3x Adamski, 3x Kiełbasa, Łuc, Gotfryd - 2x Banaś, Dam. Kucz)