Blamaż STARSów! Sensacyjne zwycięstwo LO.

Na kolejkę przed końcem gry w grupie mistrzowskiej awans do półfinału zapewniły sobie trzy drużyny: Blokersi, STARSi i BIP Team. W szlagierowym meczu wiceliderzy Blokersi wysoko ograli STARS-ów i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Blokersów, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Również świetne zawody rozegrali bramkarze: BIP Teamu i LO Dynów. Ci pierwsi ograli AKS 2:0 co jest wyrównaniem rekordu HLD w ilości najmniej strzelonych bramek w meczu. LO z kolei sprawiło ogromną niespodziankę ogrywając Bartkówkę dla której była to pierwsza porażka od 5 spotkań. Bezcenne trzy punkty zdobyli gracze ZaSania pokonując DUMNYCH. Dzięki tej wygranej ZaSanie ciągle liczy się w walce o półfinał. Oprócz ZaSania o ostatnie premiowane awansem miejsce powalczą: DUMNI, Bartkówka oraz AKS Lech. W najkorzystniejszej sytuacji jest drużyna z Dubiecka, która by awansować potrzebuje kompletu punktów w spotkaniu z Bartkówką. Inne ekipy muszą wygrać i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych spotkaniach.
W grupie spadkowej poznaliśmy kolejnego spadkowicza. Jest nim Przedmieście, które zremisowało z Armią Spejsona. Kolejną wygraną zanotowali BadBoysi rozbijając ZSZ Technik i dzięki remisowi w spotkaniu Przedmieścia z Armią są o krok od utrzymania w HLD.

GRUPA MISTRZOWSKA

LO Dynów - Bartkówka 4:3
(2x J. Tworzydło, W. Tworzydło, Grzegorzak - Frańczak, Paszko, T. Wandas)

DUMNI Dubiecko - ZaSanie Dąbrówka Strz. 4:6