Blokersi i Przedmieście w półfinale! AKS Lech rzutem na taśmę w play-off!

Nie zabrakło emocji w ostatniej kolejce rundy zasadniczej. Bezpośredni awans do półfinału wywalczyli Blokersi oraz Przedmieście. Ci pierwsi gładko pokonali ZaSanie, natomiast Przedmieście ograło BIP Team i pozbawiło ta ekipę miejsca w czołowej szóstce. Awans do play-off wywalczyła również Bartkówka pewnie pokonując BadBoys. Szalony mecz rozegrał AKS Lech z Dubieckiem. Na 40 sekund przed końcem Dubiecko strzeliło wyrównującą bramkę, która dawała beniaminkowi awans do play-off. Ostateczny głos należał jednak do AKS-u, a konkretnie do Bartłomieja Domina, który na 8 sekund przed końcem meczu przeprowadził niesamowity rajd przez całe boisko i zdobył bramkę na wagę awnsu AKS-u do fazy play-off. Swoje mecze odpuściły Drink Team oraz Nozdrzec, a punkty walkowerami zdobyły odpowiednio: STARSi oraz Armia Spejsona.

XI kolejka - wyniki

Blokersi - ZaSanie 8:2
(4x T. Szczawiński, Guzik, K. Stankiewicz, R. Stankiewicz, Domin - Wandas, Marszałek)

AKS Lech Team - Dubiecko 5:4