Blokersi nowym liderem! Niesamowity ścisk w tabeli.

Nie brakowało emocji w IX kolejce HLD. Niektóre wyniki moze i zaskakują, ale to nic nowego w tej edycji. Kolejka rozpoczęła się od sensacyjnego zwycięstwa ZaSania nad Dubieckiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby zwycięstwo nie w takich rozmiarach. Katem beniaminka okazał się Kamil Wandas, który zdobył aż 8 bramek i wyrównał rekord strzelonych bramek, należący do Sylwestra Kopczaka. Na fali jest drugi z beniaminków. Po wczorajszej wygranej nad AKS-em tym razem wyższość graczy z Izdebek musiało uznać Przedmieście. Porażka Przedmieścia i wygrana Blokersów po szalonym meczu z Nozdrzcem spowodowała, że to Blokersi zostali nowym liderem tabeli. Bardzo pewnie wygrali STARSi, którzy w pokonanym polu zostawili BIP Team. Mecz o życie z Bartkówką wygrał Drink Team i ciągle liczy się w walce o play-off. Po wczorajszej klęsce z Armią Spejsona, odkuli się gracze AKS-u gromiąc BadBoysów. W meczu padło osiem bramek, a wszystkie strzelali tylko AKSiacy. Ozdobą meczu była... samobójcza bramka Jakuba Pantoła.

IX kolejka - wyniki

Dubiecko Squad - ZaSanie Dąbrówka Strz. 1:9
(Szybiak - 8x Wandas, Spólnik)

Armia Spejsona Izdebki - Przedmieście Dynów 6:2