II kolejka HLD - zapowiedź

Przed nami druga kolejka IV edycji HLD. Lider tabeli ZaSanie podejmie BIP Team. Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, ponieważ w poprzedniej edycji drużyny te rywalizowały w meczu o 3 miejsce w którym górą była ekipa BIP-ów. Złe wrażenie po pierwszej kolejce będzie starał zatrzeć się obrońca tytułu Drink Team, który podejmie wicemistrza poprzedniego sezonu - Przedmieście. Drużyna Przedmieścia w I kolejce niespodziewanie zremisowała w starciu z faworyzowanymi Blokersami, więc przed obrońcą tytułu niełatwe zadanie. Beniaminek z Nozdrzca w II kolejce zmierzy się z zamykającą tabelę Olimpią. Gracze z Dylągowej aby dopisać punkty do swojego dorobku muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż w derbowym pojedynku z ZaSaniem. BadBoysi po niespodziewanym remisie z Azbestem zagrają z jednym z faworytów ligi ekipą STARS-ów. W innych spotkaniach AKS Lech podejmie Azbest Zabramę, a Bartkówka zagra z Blokersami.