Kolejka na "styku". STARSi nadal bez porażki!

V kolejka HLD - podsumowanie

STARSi nadal potwierdzają swoją dominację w tej edycji. Beniaminek pewnie pokonał Bartkówkę notując piąte zwycięstwo. STARSi umocnili się na pozycji lidera i są jedyną drużyną bez straty punktu. W innych spotkaniach wiele emocji. Aż trzy mecze kończyły się zwycięstwem jedną bramką. Minimalne, ale bardzo ważne wygrane zanotowali: Blokersi, AKS Lech oraz Drink Team. W dwóch innych spotkaniach punktami podzieliły się Azbest Zabrama z ZaSaniem oraz Przedmieście z BadBoysami. Przedmieście ponownie grało ambitnie do końca i "wyszarpało" remis na 15 sekund przed końcem gry. Remis jednak nie poprawił sytuacji tej drużyny w tabeli. Wicemistrz poprzedniej edycji nadal pozostaje jedyną drużyną bez zwycięstwa. W tabeli bardzo duży ścisk, a szóstą i dziesiątą drużynę dzieli zaledwie jeden punkt.

V kolejka HLD - wyniki

Nozdrzec Team - AKS Lech Team Dynów 4:5
(2x G. Kiełbasa, A. Potoczny, Kurzydło - 4x B. Domin, Pantoł)

Drink Team Dynów - Olimpia Dylągowa 3:2