Pięć drużyn pewnych awansu!

Za nami IV kolejka HLD i pierwsze rozstrzygnięcia. W Grupie Białej awans do dalszych rozgrywek zapewnili sobie STARSi, DUMNI oraz AKS Lech. STARSi po raz kolejny wygrali i nadal pozostają bez straty punktu tym razem ograli AKS, który pomimo porażki awansował do grupy mistrzowskiej dzięki korzystnym wynikom innych spotkań. DUMNI natomiast ograli Przedmieście, a aż sześć bramek strzelił Paweł Kijanka. Niespodziankę sprawiło LO. Beniaminek pokonałw meczu o życie Armię Spejsona, a zwycięstwo LO zapewnił kapitalnym uderzeniem Jakub Tworzydło. O ostatnie miejsce premiowane awansem powalczą Armia Spejsona, Przedmieście oraz LO.
W Grupie Niebieskiej pewny awansu jest już BIP Team oraz Blokersi. Ci pierwsi rozgromili ZSZ Technik, a ci drudzy pokonali ZaSanie. Cenne zwycięstwo na BadBoysami zaliczyła Bartkówka i przybliżyła się do gry w grupie mistrzowskiej. Oprócz Bartkówki oraz BadBoysów szansę na awans maja jeszcze ZaSanie oraz ZSZ Technik, ale w dużo lepszej sytuacji znajdują się dwie pierwsze ekipy.

GRUPA Biała

DUMNI Dubiecko - Przedmieście Dynów 8:5
(6x Kijanka, Jagodziński, Kamiński - 2x Pudysz, Karaś, Brągiel, samobójcza)

Armia Spejsona Izdebki - LO Dynów 4:5