BadBoysi wracają do gry! Remis w meczu na szczycie.

Po VII kolejce sytuacja w tabeli miała się powoli wyjaśniać. Nic z tych rzeczy. Zrobiło się jeszcze ciekawiej! W szlagierowym meczu Przedmieście zremisowało z Blokersami. Okazji do wskoczenia na fotel lidera nie wykorzystała Bartkówka, która wysoko przegrała z BIP Teamem. Dzięki wygranej BIP Team ponownie wrócił na drugie miejsce. Rzutem na taśmę remis w meczu z Armią Spejsona uratowali STARSi. Do gry wracają BadBoysi, którzy wygrali drugi mecz z rzędu tym razem pokonując Drink Team i opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Ważną wygraną zanotował Nozdrzec, który rozbił beniaminka z Dubiecka, aplikując rywalom aż 10 bramek! Kolejnej porażki doznali gracze ZaSania tym razem ulegając AKS-owi. Porażka ta sprawiła, że gracze z Dąbrówki spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Tuż przed nimi znajduje się Drink Team. Niespodziewanie mistrzowie i wicemistrzowie poprzedniej edycji zamykają tabelę!

VII kolejka - wyniki

Bartkówka - BIP Team Dynów 1:4
(Siekaniec - 2x Doszak, Winiarz, Trybalski)

Dubiecko Squad - Nozdrzec Team 1:10