Kanonada strzelecka w meczu BIP Team z Nozdrzcem.

Liderzy tabeli Przedmieście i Bartkówka solidarnie wygrały swoje mecze. Przemieście po zaciętym meczu pokonało obrońców tytuły - Drink Team, a zwycięską bramkę gracze Przedmieścia zdobyli 30 sekund przed końcowym gwizdkiem. Bartkówka natomiast wygrała z AKS-em i zamieniła się miejscami z Przedmieściem zostając nowym liderem tabeli dzęki lepszemu bilansowi bramek. W meczu drużyn bez zwycięstwa punktami podzielili się STARSi z BadBoysami. Kanonada strzelecka w meczu BIP Team z Nozdrzcem. W meczu wpadło aż 14 bramek, a 10 z nich zdobyli gracze Nozdrzca dla których były to pierwsze punkty w tej edycji. Pewne zwycięstwa nad beniaminkami odniosły ZaSanie i Blokersi. Ci pierwsi ograli Armię Spejsona, a drudzy Dubiecko Squad.

III kolejka HLD - wyniki

Armia Spejsona Izdebki - ZaSanie Dąbrówka Starzeńska 2;8
(Wolanin, M. Turoń - 3x P. Hadam, 2x Wandas, Mazur, Karaś, T. Hadam)

Czerwona kartka: Wolanin