Przełamanie STARS-ów i Drink Teamu.

Po IV kolejce nadal dzieli i rządzi Przedmieście. Tym razem ekipa ta pokonała BadBoys-ów i pozostaje jedyną drużyną bez porażki. BadBoysi z kolei spadli na ostatnie miejsce w tabeli i w przeciwieństwie do Przedmieścia nie wygrali jeszcze w tej edycji. Przełamali się STARSi oraz Drink Team. Ci pierwsi pokonali Bartkówkę dla której była to pierwsza porażka. Drink Team natomiast po zaciętym meczu pokonał Nozdrzec. W spotkaniu beniaminków lepsza ekipa z Dubiecka. Wielkie emocje dostarczyły pojedynki AKS-u z Blokersami oraz BIP Teamu z ZaSaniem. W pierwszym z tych spotkań padło zaledwie 3 bramki, ale nie brakowało emocji do ostatnich sekund. W spotkaniu BIP-ów z ZaSaniem natomiast bramkę na wagę trzech punktów Paweł Rebizak zdobył na 30 sekund przed końcem spotkania. Kolejne mecze już w najbliższą sobotę i niedzielę.

IV kolejka - wyniki

AKS Lech Team Dynów - Blokersi Dynów 1:2
(Baran - Undziakiewicz, T. Szczawiński)

Armia Spejsona Izdebki - Dubiecko Squad 3:5