Pierwsza strata Przedmieścia.

W najciekawszym meczu V kolejki STARSi pokonali Blokersów i już chyba zapomnieli o kryzysie z początku rozgrywek. Niespodziewanej porażki z beniaminkiem z Izdebek doznała Bartkówka tracąc przez to fotel wicelidera tabeli. Skorzystał na tym BIP Team, który pewnie pokonał BadBoys i został nowym wiceliderem. Pierwsze punkty w sezonie stracił lider - Przedmieście remisując z ekipą z Dubiecka. Przedmieście jednak nadal pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w HLD. Po cenne trzy punkty w spotkaniu z ZaSaniem sięgnęli gracze Nozdrzca. Obrońca tytułu - Drink Team po bardzo zaciętym meczu przegrał z AKS Lech.

V kolejka - wyniki

BadBoys Dynów – BIP Team Dynów 4:10
(2x Kuś, Krasnopolski, Gierula – 3x Serafin, 2x Łamasz, 2x Winiarz, Kupczyk, Rebizak, samobójcza)

Drink Team Dynów – AKS Lech Team Dynów 4:5