Runda play off i mecze o utrzymanie - zapowiedź

IV edycja HLD wkracza w najważniejszy etap. Na początek cztery drużyny powalczą o miejsca 9-12. Faworytem grupy walczącej o utrzymanie wydaje się być Bartkówka, który minimalnie przegrała walkę o play-off z ZaSaniem. Bartkówka w pierwszym meczu o utrzymanie zagra z Azbestem, z którym nie przegrała w dotychczasowej historii występów na HLD. W drugimspotkaniu tej grupy Olimpia zagra z Przedmieściem. W meczach drużyn czołowej ósemki trzy bardzo ciekawe pojedynki w których ciężko wskazać faworyta. Blokersi zagrają z BadBoysami, Nozdrzec Team podejmie obrońcę tytułu - Drink Team, a AKS Lech z BIP Teamem. Drużyny te rok temu również spotkały się w I rundzie play-off. Górą wtedy był BIP Team. Zdecydowanym faworytem w spotkaniu z ZaSaniem będą zwycięzcy rundy zasadniczej - STARSi.