ZaSanie rzutem na taśmę w rundzie play-off! Słaby mecz Blokersów.

ZaSanie uzupełniło listę drużyn, które zagrają w rundzie play-off. Gracze z Dąbrówki po serii meczów bez wygranej pokonali broniący tytułu Drink Team, ale jeszcze na minutę przed końcem byli za burtą przegrywając 3:4. W ostatniej minucie ZaSanie wyrównało po rzucie karnym przedłużonym, a awans zapewniło sobie na 25 sekund przed końcem strzelając zwycięską bramkę. Tymsamym zawodnicy z Dąbrówki rzutem na taśmę wyprzedzili w tabeli Bartkówkę, która pomimo wygranej z Przedmieściem będzie walczyć o utrzymanie. Bardzo wysoką i pewną wygraną zanotował lider tabeli STARSi. Beniaminek rozbił Olimpię pozbawiając drużynę tą szans na awans do czołowej ósemki. W meczach na szczycie górą AKS Lech i Nozdrzec. O ile w meczu AKS-u z BadBoysami mecz stał na dosyć równym poziomie to w spotkaniu ekipy z Nozdrzca z Blokersami zdecydowanie lepszy beniaminek który niespodziewanie rozbił Blokersów. Kolejnej porażki doznali gracze Azbestu, którzy przegrali z BIP Team. Azbest kończy rundę zasadniczą na ostatnim miejscu i o utrzymanie zagra z Bartkówką, Olimpią i Przedmieściem.