VIII kolejka HLD - zapowiedź

W ósmej kolejce HLD dojdzie do trzech bardzo ciekawy spotkań drużyn walczących o czołową ósemkę. Na początek zajmujący ósmą pozycję w tabeli BIP Team podejmie Bartkówkę, która plasuje się lokatę niżej. Dla obydwu zespołów to spotkanie o tzw. "sześć" punktów. W nieco lepszej sytuacji są ekipy AKS Lech i Drink Team, którzy również sąsiadują ze sobą w tabeli, jednak porażka którejś z tych drużyn w tej kolejce skomplikuje ich sytuację w tabeli. Kolejny ciekawy mecz to konfrontacja ZaSania z drużyna z Nozdrzca. Gracze z Dąbrówki nie wygrali od czterech spotkań, a teraz czeka ich ciężki pojedynek z drużyną z Nozdrzca, która ostatnio rozprawiła się z liderem tabeli - STARSami. Będący na fali BadBoysi podejmą Olimpię, dla której może to być mecz o życie. Porażka i niekorzystne wyniki w tej kolejce mogą przekreślić szanse tej drużyny na fazę play-off. W innych spotkaniach pojedynki dwóch czołowych ekip z drużynami zamykającymi tabelę. STARSi zmierzą się z Przedmieściem, a Blokersi z Azbestem.