Kryzys ZaSania trwa. STARSi pewni udział w play-off.

STARSi są pierwszą drużyną która zapewniła sobie udział w rundzie play-off. Beniaminek w VIII kolejce nie dał szans Przedmieściu pewnie pokonując rywala. W meczu o "sześć punktów" BIP Team lepszy od Bartkówki. Po kompromitującej porażce z Blokersami odkuli się gracze AKS-u pokonując Drink Team. Gracze ZaSania nadal w kryzysie. Tym razem ekipa z Dąbrówki Starzeńskiej przegrała z beniaminkiem z Nozdrzca i był to dla ZaSania piąty mecz bez wygranej. Przed spotkaniem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego gracza ZaSania - Daniela Sobolaka. Kolejne zwycięstwo zaliczyli Blokersi pokonując ostatni w tabeli Azbest Zabrama. W dalszym ciągu na fali BadBoysi. Tym razem drużynie tej nie sprostali zawodnicy Olimpii Dylągowa.