Przedmieście wraca do gry! Cztery drużyny pewne play-off.

Do gry o play-off wrócili gracze Przedmieścia, którzy pokonali niespodziewanie ZaSanie. Dla graczy z Dąbrówki to już szósty mecz z rzędu bez wygranej. Kapitalny mecz w barwach Przedmieścia rozegrał Artur Potoczny, który zdobył aż siedem bramek tym samym wyrównał rekord Sylwestra Kopczaka w liczbie bramek strzelonych w jednym meczu. W mecz na szczycie po bardzo ciekawym widowisku minimalnie lepsi STARSi. Niemożliwego dokonali gracze Drink Teamu, którzy grając cały mecz zaledwie w... czterech pokonali Azbest Zabramę, a trzy bramki zdobył stojący z konieczności na bramce Damir Mehmedovic. Kolejne wygrane zanotowali gracze AKS Lech i Nozdrzec Team. AKS pokonał Olimpię Dylągowa, a gracze z Nozdrzca wypunktowali Bartkówkę. Punktami podzieliły się BIP Team z BadBoysami. Po IX kolejce awans do fazy play-off obok STARS-ów zapewniły sobie: AKS Lech, Nozdrzec Team oraz Blokersi. Bardzo blisko tego są BadBoysi, Drink Team oraz BIP Team. O ostatnie premiowane awansem miejsce powalczą: ZaSanie, Bartkówka, Przedmieście oraz przy korzystnych rezultatach innych spotkań Olimpia.