Lider przegrywa z obrońcą tytułu. Walka o ósme miejsce trwa!

Do grona czterech drużyn które zapewniły sobie awans do fazy play-off dołączyły Badboysi, Drink Team oraz BIP Team. BadBoysi pewnie rozprawili się z ciągle walczącą o awans do czołowej ósemki Bartkówką. Drink Team dosyć niespodziewanie pokonał lidera tabeli STARS-ów. BIP-y nie dały rady AKS-owi ale dzięki porażkom drużyn z grupy pościgowej ekipa ta również jest już pewna udziału w play-off. Niesamowitych emocji dostarczyło spotkanie drużyny z Nozdrzca z Przedmieściem. Ostatecznie górą był beniaminek, który zwycięską bramkę strzelił 10 sekund przed końcowym gwizdkiem. Trwa czarna seria ZaSania. Gracze z Dąbrówki Starzeńskiej tym razem ulegli Blokersom. Okazję do walki o ósemkę nie zmarnowali zawodnicy z Dylągowej. Olimpia pokonała Azbest i dzięki porażkom Przedmieścia, ZaSania i Bartkówki w dalszym ciągu ma szansę na play-off. Która z tych drużyn wskoczy do czołowej ósemki zadecyduje ostatnia kolejka.

X kolejka HLD - wyniki

STARSi Dynów - Drink Team Dynów 5:6
(2x Szczepański, 2x Goleś, Hadam - 4x Grad, 2x Barański)

Nozdrzec Team - Przedmieście Dynów 8:7